Rozpis nadcházejících událostí

NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI v rozmezí od 9.2. do 31.12.2023

Den Čas Místo a text
čtvrtek
9.2.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Lauru a Boží ochranu
pátek
10.2.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za rodiče Slaninovy, bratra Jeně a živou rodinu
sobota
11.2.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
12.2.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
14.2.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za živou a zemřelou rodinu Kučerovu
středa
15.2.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
16.2.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Boženu, Jiřího a Jaroslava Pindryčovy a Boží ochranu pro celou živou rodinu
pátek
17.2.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
18.2.
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
19.2.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za manžela, rodiče a sourozence
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
11:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
úterý
21.2.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za manžela, dvoje rodiče, živou a zemřelou rodinu
středa
22.2.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za rodinu Kratochvílovu, Jůzovu, Andrlovu a Koníkovu
čtvrtek
23.2.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Anežku Bártovou, sourozence, rodiče a Boží ochranu
pátek
24.2.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
25.2.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
26.2.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Adélu Husákovu a dva manžele
úterý
28.2.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
1.3.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
2.3.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
3.3.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Boží ochranu
sobota
4.3.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
5.3.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Miroslava Koláčka, jeho rodiče, rodinu Jaškovou Za Oldřicha Machatku a rodiče Machatkovy a Klimešovy
úterý
7.3.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
8.3.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
9.3.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Ladislava Matulku, rodiče a sestru
pátek
10.3.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za zemřelé rodiče Navrátilovy a syny Miroslava, Oldřicha a snachy
sobota
11.3.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
12.3.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Josefa Zemana, jeho rodiče a živou rodinu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za + Andělu Samkovu, duše v očistci a Boží požehnání pro celou rodinu
úterý
14.3.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Annu a Josefa Kozelkovi, živou a + rodinu
středa
15.3.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
16.3.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Růženu Rašovskou, manžela a bratra
pátek
17.3.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za živou a zemřelou rodinu Havlátovu a Klusákovu a boží ochranu.
sobota
18.3.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
19.3.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Františka Pospíšila, rodiče, prarodiče a celou rodinu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za rodiče Plevačovy, bratra a strýce
úterý
21.3.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Josefa Krejčího
středa
22.3.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
23.3.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Pavla Brichtu, živou a + rodinu
pátek
24.3.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Julii a Jaroslava Bémovy a ochranu pro živou rodinu
sobota
25.3.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
26.3.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Helenku Medunovu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Eduarda Dvořáka, manželku, živou a zemřelou rodinu.
úterý
28.3.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
29.3.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
30.3.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
31.3.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
1.4.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
2.4.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Jana Maláska, manželku, rodiče, sourozence a živou rodinu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Marii Cebákovou, manžela a syna Františka, švagra a zetě.
úterý
4.4.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Aloise Pohla, dvoje rodiče a živou rodinu
středa
5.4.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
6.4.
19:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
19:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
pátek
7.4.
15:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
19:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
sobota
8.4.
19:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
20:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za nová kněžská a řeholní povolání
neděle
9.4.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Michala Kachlíka, manželku a syna a za Františka Veselého a manželku.
pondělí
10.4.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Františka a Marii Dvořákovi, živou a zemřelou rodinu
11:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
úterý
11.4.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
12.4.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
13.4.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov):
Za Jiřího Pindryče, Zdenka Večeřu a živou rodinu Pindryčovu a Večeřovu
pátek
14.4.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za rodinu Buckovu, Tvrdíkovu, Zapletalovu
sobota
15.4.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
16.4.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Petra Podala
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za rodiče Benešovy, Pavla Blažka, rodinu Pléhovu, Vogtovu a živou rodinu
úterý
18.4.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
19.4.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
20.4.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
21.4.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
22.4.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
23.4.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za manžela, rodiče a sourozence
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
25.4.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Vladislava Staňka, Kubíčka, dvoje rodiče bratra a živou rodinu
středa
26.4.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
27.4.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
28.4.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za rodinu Nečasovu, dcery, zetě a vnuka
sobota
29.4.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
30.4.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za manžela Jana, rodiče a Boží ochranu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): hodová mše, za farníky
úterý
2.5.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Boženu a Josefa Sedláčkovy a živou rodinu
středa
3.5.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
4.5.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
5.5.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za + manžela Ludvíka Horta, jeho bratra Zdenka Horta, duše v očistci a Boží ochranu
sobota
6.5.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
7.5.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za rodinu Dvořákovu a Jínovu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
9.5.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za živou a zemřelou rodinu Odehnalovu a Dvořáčkovu
středa
10.5.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
11.5.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
12.5.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Marii a Františka Slaninovy a živou rodinu
sobota
13.5.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
14.5.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za manžele Marii a Vladimíra Andrlíkovi, dvoje rodiče a živou rodinu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za rodiče Plevačovy, bratra a strýce
úterý
16.5.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
17.5.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
18.5.
19:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
pátek
19.5.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
20.5.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
21.5.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Marii Jarošovu a manžela
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za zemřelou rodinu Dosoudilovu a Sovovu
11:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): hodová mše, za farníky
úterý
23.5.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za rodinu Štarhovu a Nečasovu a duše v očistci
středa
24.5.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
25.5.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Miroslava Sobotíka, jeho rodiče a živou rodinu
pátek
26.5.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za rodinu Kasparcovu, Křížovu a pana faráře Trundu
sobota
27.5.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
28.5.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Jitku a Miroslava Řezníkovy, jejich rodiče a ochranu živé rodiny.
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za + Andělu Samkovu, duše v očistci a Boží požehnání pro živou rodinu
úterý
30.5.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
31.5.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
1.6.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Libuši Podalovu, živou a + rodinu
pátek
2.6.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Josefa Konečného, dvoje rodiče a živou rodinu
sobota
3.6.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
4.6.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za manžela Jana, rodiče a Boží ochranu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za + Františka Samka, duše v očistci a Boží požehnání pro celou rodinu
úterý
6.6.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
7.6.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
8.6.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
9.6.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Marii Šístkovou, manžela, dva syny a živou a + rodinu
sobota
10.6.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
11.6.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za + Drahomíru Bučkovou a živou rodinu
úterý
13.6.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
14.6.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
15.6.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
16.6.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Emila Mišovice, manželku, syna a živou rodinu
sobota
17.6.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
18.6.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
20.6.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Na poděkování za přijatá dobrodiní s prosbou o Boží pomoc a ochranu
středa
21.6.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
22.6.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Miladu Kolesovu a manžela
pátek
23.6.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Františka Ostřížka a celou + a živou rodinu
sobota
24.6.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
25.6.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
27.6.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
28.6.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
29.6.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Marii Brichtovu, živou a + rodinu
19:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za rodinu Ptáčkovu, Peškovu a Sychrovu.
pátek
30.6.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
1.7.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
2.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Ludmilu Maláškovu a bratra s manželkou
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
4.7.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Boží ochranu a Boží pomoc
středa
5.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
6.7.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
7.7.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Karla a Alžbětu Holíkovy a živou rodinu
sobota
8.7.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
9.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Libuši Podalovu, živou a + rodinu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
11.7.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Miladu Gebauerovou, rodiče, sourozence, živou rodinu a duše v očistci
středa
12.7.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
13.7.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
14.7.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Poděkování za prožitých 80 let života, zesnulého manžela, rodiče a živou rodinu
sobota
15.7.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
16.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Boženu Koláčkovu manžela Miloslava a rodiče z obou stran
úterý
18.7.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Annu a Josefa Kozelkovi, živou a zemřelou rodinu
středa
19.7.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
20.7.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
21.7.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Jiřinu Koláčkovu, manžela, snachu Janu, švagra Josefa a rodiče
sobota
22.7.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
23.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Františka Pospíšila, rodiče, prarodiče a celou rodinu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za + manželku Lidušku Maláskovu a živou rodinu
úterý
25.7.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Františka Šnepfenberga, živou a + rodinu
středa
26.7.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
27.7.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
28.7.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Zdenka Jelínka, jeho rodiče a za rodiče Navrátilovy, jejich syny a snachy
sobota
29.7.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
30.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za pana faráře Františka Nestrojila
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
11:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): hodová mše, za farníkyhodová mše, za farníky
úterý
1.8.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
2.8.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
3.8.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
4.8.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za + rodinu Maláskovu a rodiče z obou stran
sobota
5.8.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
6.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
8.8.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
9.8.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
10.8.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
11.8.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
12.8.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
13.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Františka Cebáka, manželku, syna, bratra Fabiána, zetě a živou rodinu.
11:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): hodová mše, za farníky
úterý
15.8.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
19:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
středa
16.8.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
17.8.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Františka Šupáka, za jeho rodiče a za živou rodinu
pátek
18.8.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
19.8.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
20.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za nemocného syna
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
22.8.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
23.8.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
24.8.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Ludmilu Sobotikovu, manžela a živou rodinu
pátek
25.8.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
26.8.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
27.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Alenu Kovářovu a duše v očistci
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
29.8.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Františka Kubizňáka, dvoje rodiče a sourozence.
středa
30.8.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
31.8.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Na poděkování za přijatá dobrodiní s prosbou o další pomoc
pátek
1.9.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
2.9.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
3.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za manžela, rodiče a sourozence
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Antonína Slaninu, sestru Annu a rodiče
úterý
5.9.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za živou a zemřelou rodinu Odehnalovu a Dvořáčkovu
středa
6.9.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
7.9.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
8.9.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
9.9.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
10.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Jana Vašulky, dvoje rodiče, prarodiče a celou rodinu.
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
12.9.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
13.9.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
14.9.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
15.9.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
16.9.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
17.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): hodová mše, za farníky
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Babské hody, za farníky
úterý
19.9.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
20.9.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
21.9.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
22.9.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Marii Nečasovou, manžela, rodiče z obojí strany, živou a + rodinu
sobota
23.9.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
24.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
26.9.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
27.9.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za zemřelou rodinu Rudolfovu
čtvrtek
28.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Petra Podala
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za rodinu Ptáčkovu, Peškovu a Sychrovu.
pátek
29.9.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
30.9.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
1.10.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za + Františka Samka, duše v očistci a Boží požehnání pro celou rodinu
úterý
3.10.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za živou a zemřelou rodinu Kučerovu
středa
4.10.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
5.10.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Elišku Kuchynkovu a rodiče
pátek
6.10.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Adélu a Karla Procházkovi, syna a Petra Kříže.
sobota
7.10.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
8.10.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Helenku Medunovu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Václava Halousky, manželku, syna a za Vladimíra Bandyho a rodinu Mézlovu
úterý
10.10.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
11.10.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
12.10.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
13.10.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Karla Novotného, manželku a + rodinu
sobota
14.10.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
15.10.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Marii a Karla Kvasnicovi, Miloše Bičianka a živou a + rodinu
úterý
17.10.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
18.10.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
07:00 kostel sv. Jiří (Čebín): adorační den
čtvrtek
19.10.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
20.10.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za rodiče Hortovy a Svobodovy a celou živou rodinu
sobota
21.10.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
22.10.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Miladu Gebauerovou, rodiče, sourozence, duše v očistci a živou rodinu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Růženu a Jana Dvořáčkovi
pondělí
23.10.
17:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
úterý
24.10.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Marii Kubizňákovu, dceru a sourozence. Poděkování za přijatá dobrodiní a Boží ochranu.
středa
25.10.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
26.10.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
27.10.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Čočkovy, Feiferovy a tetu Máňu
sobota
28.10.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
29.10.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Františku Maláskovu, sourozence, děti a manžela
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za živou a zemřelou rodinu Havlátovu a Klusákovu a boží ochranu.
úterý
31.10.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za živou a + rodinu Koláčkovu, Křepelovu a Burianovu
středa
1.11.
16:46 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
2.11.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
3.11.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
4.11.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
5.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Marii Dvořákovou, manžela Eduarda, živou a zemřelou rodinu
úterý
7.11.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za rodiče Lunáčkovy a zemřelou rodinu
středa
8.11.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
9.11.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
10.11.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
11.11.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
12.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Františka Pospíšila, rodiče, prarodiče a celou rodinu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za + Annu a Josefa Kašparcovy a Anežku a Antonína Caskovy a živou rodinu
úterý
14.11.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za rodiče Mrkosovy, manžela a Boží ochranu
středa
15.11.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
16.11.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
17.11.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
18.11.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
19.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Antonína Podala, rodiče a živou rodinu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
21.11.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za živou a zemřelou rodinu Sedláčkovu a Jílkovou
středa
22.11.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
23.11.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Františka Brodeckého a rodinu
pátek
24.11.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
25.11.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
26.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
28.11.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za živé a zemřelé členy Mysliveckého spolku Malhostovice
středa
29.11.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
30.11.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
1.12.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
2.12.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
3.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
5.12.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za rodinu Koláčkovu a Odehnalovu a duše v očistci
středa
6.12.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
7.12.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Františku a Josefa Brodeckých
pátek
8.12.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
9.12.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
10.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za rodiče Plevačovi, Jaroslava Melichara, bratra a strýce
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
12.12.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
13.12.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
14.12.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
pátek
15.12.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
16.12.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
17.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Jana Vašulky, rodiče, prarodiče a celou rodinu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Miloslava Koláčka, manželku Boženu a rodiče z obou stran
úterý
19.12.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
20.12.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
21.12.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Jiřího a Jaroslava Pindryčovy a Boženu Pindryčovou
pátek
22.12.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
23.12.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
24.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
17:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za živé a + členy kostelního pěveckého sboru
20:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
pondělí
25.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
úterý
26.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): ( volná intence )
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Františku Slaninovu, manžela a živou rodinu
11:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): ( volná intence )
středa
27.12.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
čtvrtek
28.12.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Miladu Zbořilovu a syna
pátek
29.12.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín): ( volná intence )
sobota
30.12.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): ( volná intence )
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): ( volná intence )
neděle
31.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Na poděkování za uplynulý rok
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Na poděkování za uplynulý rok