Rozpis nadcházejících událostí

NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI v rozmezí od 23.4. do 31.12.2024

Den Čas Místo a text
úterý
23.4.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Vladislava Staňka, Kubíčka, dvoje rodiče, bratra a živou rodinu
středa
24.4.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
25.4.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Jiřího Pindryče, Zdeňka Večeřu a živou rodinu Pindryčovu a Večeřovu
pátek
26.4.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
27.4.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
28.4.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za živé a zemřelé členy sv. růžence z Malhostovic
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): hodová mše, za farníky
úterý
30.4.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Boženu a Josefa Sedláčkovy a Boží požehnání pro živou rodinu
středa
1.5.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
2.5.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za + Vladimíra Sklenáře
pátek
3.5.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Alžbětu a Karla Holíkovi a živou rodinu
19:15 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za rodinu Šebkovu, Jakešovu a Pochopovu
sobota
4.5.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
5.5.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za manžela Jana, rodiče a Boží ochranu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): na úmysl dárce
úterý
7.5.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za živou a zemřelou rodinu Odehnalovu a Dvořáčkovu
středa
8.5.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
9.5.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
10.5.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
11.5.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
12.5.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Vladimíra a Marii Andrlíkovi a živou rodinu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Jaromíra Pokorného a rodiče z obou stran
úterý
14.5.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice)
středa
15.5.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
16.5.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
17.5.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Marii a Františka Slaninovi, jejich rodiče a boží požehnání pro celou rodinu
mše s promluvou pro děti
sobota
18.5.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
neděle
19.5.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Na úmysl dárce
11:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice): hodová mše, za farníky
úterý
21.5.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice)
středa
22.5.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
23.5.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Miroslava Sobotíka
pátek
24.5.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
25.5.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
26.5.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): na úmysl dárce
úterý
28.5.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice)
středa
29.5.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
30.5.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
31.5.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za rodinu Kašparcovu, Křížovu, p. faráře Trundu
sobota
1.6.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
2.6.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Libuši a Františka Podalovy
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Michala Kachlíka, manželku a syna, za Františka Veselého a manželku
úterý
4.6.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Lubomíra Hejtmánka a dvoje rodiče
středa
5.6.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za rodiče Nečasovy, dcery, zetě a vnuka
čtvrtek
6.6.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Marii Brichtovu a duše v očistci
pátek
7.6.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Marii Šístkovou, manžela, dva syny, rodiče z obojí strany
19:15 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Františka a Růženu Beranovy, rodiče a sourozence
sobota
8.6.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
9.6.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za manžela Jana, rodiče a Boží ochranu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za + Drahomíru Bučkovou, roz. Horákovou a živou rodinu
úterý
11.6.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Annu a Josefa Kozelkovy, živou a zemřelou rodinu
středa
12.6.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
13.6.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
14.6.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za zemřelé rodiče a syny a jejich manželky Navrátilovi
sobota
15.6.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
16.6.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za zemřelou Ludmilu Maláskovou, rodinu Sovovu a za + a živou celou rodinu Maláskovu a Dosoudilovu.
úterý
18.6.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Na úmysl dárce
středa
19.6.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
20.6.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
21.6.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Emila Mišovice, manželku, syna, živou a zemřelou rodinu
sobota
22.6.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
23.6.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Františka Ostřížka, rodiče sestry a bratra a celou živou a + rodinu
úterý
25.6.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za živou a zemřelou rodinu Rampulovu, Maláskovu a Sičovu
středa
26.6.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
27.6.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Miladu Kolesovu a manžela
pátek
28.6.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za rodinu Ptáčkovu, Peškovu a Sychrovu
sobota
29.6.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
30.6.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
úterý
2.7.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Boží pomoc a Boží ochranu
středa
3.7.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
4.7.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
5.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
6.7.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
7.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Libuši Podalovu, živou a zemřelou rodinu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
úterý
9.7.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Poděkování za dar života Jindřicha Horáka a sestry Hermínky, za živou a zemřelou rodinu
středa
10.7.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
11.7.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
12.7.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
13.7.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
14.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Jana Vašulky, dvoje rodiče, prarodiče a celou rodinu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Mše za Josefa Konečného a živou rodinu
úterý
16.7.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Miladu Gebauerovou, rodiče, sourozence, duše v očistci a živou rodinu
středa
17.7.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
18.7.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za nemocného syna
pátek
19.7.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Jiřinu Koláčkovu, manžela, zetě Pavla, snachu Janu a rodiče
sobota
20.7.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
21.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Boženu Koláčkovu, manžela Miloslava a rodiče z obou stran
úterý
23.7.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Františka Šnepfenberga a živou a zemřelou rodinu
středa
24.7.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
25.7.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
26.7.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Zdeňka Jelínka, jeho rodiče, za Eduarda a Justinu Navrátilovi a jejich syny a snachy
sobota
27.7.
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
28.7.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Vladimíra Gryce, rodiče, bratra a duše v očistci
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
11:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova): hodová mše, za farníky
úterý
30.7.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice)
středa
31.7.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
1.8.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
2.8.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
19:15 kostel sv. Vavřince (Malhostovice)
sobota
3.8.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
4.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
úterý
6.8.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za pana Františka Šudáka, jeho rodiče a živou rodinu
středa
7.8.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
8.8.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
9.8.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
10.8.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
11.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Františka Cebáka, manželku, syna, bratra, zetě a živou rodinu
11:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): hodová mše, za farníky
úterý
13.8.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Josefa a Boženu Sedláčkovy a živou a + rodinu Sedláčkovu a Jílkovu
středa
14.8.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
15.8.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Alenu Kovářovu a duše v očistci
19:15 kostel sv. Jiří (Čebín)
pátek
16.8.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
17.8.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
18.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
úterý
20.8.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice)
středa
21.8.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za zemřelou rodinu Rudolfovu a za uzdravení rodiny Slavíčkovy
čtvrtek
22.8.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Ludmilu a Františka Sobotíkovy a živou rodinu
pátek
23.8.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
24.8.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
25.8.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Antonína Slaninu, sestru Annu, jejich rodiče a Boží ochranu pro celou rodinu
úterý
27.8.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Františka Kubizňáka, manželku, dvoje rodiče a sourozence
středa
28.8.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
29.8.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
30.8.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
31.8.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
1.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
úterý
3.9.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za živou a zemřelou rodinu Odehnalovu a Dvořáčkovu
středa
4.9.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
5.9.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
6.9.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
19:15 kostel sv. Vavřince (Malhostovice)
sobota
7.9.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
8.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
úterý
10.9.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za živou a zemřelou rodinu Koláčkovu, Křepelovu a Burianovu
středa
11.9.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
12.9.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
13.9.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
14.9.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
15.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Františka Pospíšila, rodiče, prarodiče a celou rodinu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Karla Novotného, manželku a za živou a + rodinu
úterý
17.9.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Jaroslava Odehnala, živou a zemřelou rodinu Odehnalovu a Starých
středa
18.9.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
19.9.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
20.9.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
21.9.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
22.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
úterý
24.9.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za rodinu Šebkovu, Jakešovu a Pochopovu
středa
25.9.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
26.9.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
27.9.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Marii Nečasovou, manžela, rodiče z obojí strany, za živou a zemřelou rodinu
sobota
28.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Petra Podala
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za rodinu Ptáčkovu, Peškovu a Sychrovu
neděle
29.9.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
úterý
1.10.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Růženu a Františka Beranovy a zemřelou rodinu
středa
2.10.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
3.10.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
4.10.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Adélu a Karla Procházkovi, syna Vladimíra a Petra Kříže
19:15 kostel sv. Vavřince (Malhostovice)
sobota
5.10.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
6.10.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Helenku Medunovu, živou a zemřelou rodinu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): na úmysl dárce
úterý
8.10.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Annu a Josefa Kozelkovy, živou a zemřelou rodinu
středa
9.10.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
10.10.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Elišku Kuchynkovu a rodiče
pátek
11.10.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
12.10.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
13.10.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Růženu a Jana Dvořáčkovi
úterý
15.10.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za rodiče Lunáčkovi a zemřelou rodinu
středa
16.10.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
17.10.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
18.10.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
19.10.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
20.10.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Václava Halouzky, manželku a syna
Za Vladimíra Bandyho, matku a za rodinu Mézkovu
úterý
22.10.
19:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Marii Kubizňákovu, manžela, dceru a sourozence Poděkování za přijatá dobrodiní a Boží ochranu
středa
23.10.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
24.10.
18:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
25.10.
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
26.10.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
18:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
27.10.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Miladu Gebauerovou, rodiče, sourozence, duše v očistci a živou rodinu.
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za rodinu Havlátovu, Klusákovu a boží ochranu
úterý
29.10.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za živou a zemřelou rodinu Kučerovu
středa
30.10.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
31.10.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
1.11.
18:15 kostel sv. Jiří (Čebín)
18:15 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
sobota
2.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
neděle
3.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za zemřelou rodinu Kašparcovu a Caskovu, zemřelého Jaroslavu Galu a živou rodinu
úterý
5.11.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice)
středa
6.11.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
7.11.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
8.11.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
9.11.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
10.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Marii Dvořákovou, manžela Eduarda, živou a zemřelou rodinu
úterý
12.11.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Lubomíra Hejtmánka a dvoje rodiče
středa
13.11.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
14.11.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za rodiče Mrkosovy, manžela a Boží ochranu
pátek
15.11.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
16.11.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
17.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Antonína Podala, rodiče a živou rodinu
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Na úmysl dárce
úterý
19.11.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za rodinu Salcburgerovu a Odehnalovu a poděkování za Boží požehnání
středa
20.11.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
21.11.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Františku a Josefa Brodeckých
pátek
22.11.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
23.11.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
24.11.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
úterý
26.11.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za Annu a Josefa Kozelkovy, živou a zemřelou rodinu
středa
27.11.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
28.11.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Františku a Josefa Brodeckých
pátek
29.11.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Andělu a Bohuslava Ondrouškovi
sobota
30.11.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
1.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
úterý
3.12.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice)
středa
4.12.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
5.12.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Miladu Zbořilovu a syna
pátek
6.12.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
18:15 kostel sv. Vavřince (Malhostovice)
sobota
7.12.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
8.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
pondělí
9.12.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za obrácení hříšníků a duše v očistci
18:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
úterý
10.12.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za rodinu Koláčkovu a Odehnalovu a duše v očistci
středa
11.12.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
12.12.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
pátek
13.12.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
14.12.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
15.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Miloslava Koláčka, manželku Boženu a rodiče z obou stran
úterý
17.12.
18:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za zemřelou Boženu Skoupou, manžela a sourozence
středa
18.12.
06:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
19.12.
16:45 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za Vladimíra Gryce, Jiřího Pindryče a rodiče
pátek
20.12.
17:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
sobota
21.12.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
22.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Janu Šťastovou, živou a + rodinu Sochorovu a za duše v očistci
úterý
24.12.
17:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov): Za živé a zemřelé členy kostelního pěveckého sboru
20:00 kostel sv. Jiří (Čebín)
středa
25.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
čtvrtek
26.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín): Za Františku a Jana Slaninovi, syna Jana a živou rodinu
11:00 kostel sv. Vavřince (Malhostovice): Za živou a zemřelou rodinu Salcburgerovu a Táboříkovu
sobota
28.12.
08:00 kaple sv. Anny (Všechovice u Tišnova)
17:00 kaple sv. Jana Nepomuckého (Sentice)
neděle
29.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)
úterý
31.12.
08:00 kostel Povýšení sv. Kříže (Drásov)
09:30 kostel sv. Jiří (Čebín)