V neděli 2/10 bychom chtěli nabídnout dětem z tábora i ostatním výlet na Vranov (poslední letošní mariánská pouť). Po cestě zpět bysme se stavili na opraveném Babím lomě a zakončili bysme opékáním špekáčků na farní zahradě v Čebíně.

Trasa https://mapy.cz/s/joterevusu

 

Jeli bysme vlakem 7:35 z Čebína a pak šli po obnovené sedmiradostné cestě od Lelekovického kostela a Vranov (cca 6km). V 11:00 je mše. Po ní bysme šli na Babí lom (cca 4 km) a pak do Kuřiimi (4 km) na vlak a do Čebína na faru.

Není třeba se nijak přihlašovat. Sejdeme se 7:15 hodin v Čebíně na nádraží před budovou Českých drah. Kdo tam bude, ten pojede s námi. Zakončení akce předpokládám mezi pátou a šestou odpoledne. Jak budeme končit, zavolal bych Vám, abyste si děti vyzvedli. Pokud by se chtěli přidat i někteří rodiče, jste srdečně zváni.

S sebou peníze na vlak a případně nějaké kapesné. Dále jídlo a pití na celý den (na Vranově možno zakoupit nějaké občerstvení), vhodné oblečení a pláštěnku. V případě nevhodného počasí bychom akci zrušili a dali vědět na naší facebookové stránce: https://www.facebook.com/orelcebin